LUKSUSOWE APARTAMENTY DO WYNAJĘCIA


„Na Górnej” to luksusowe apartamenty do wynajęcia,

usytuowane w ścisłym centrum Jeleniej Góry – 30 m od głównej ulicy 1 Maja. Budynek wolnostojący z własnym parkingiem w pełni monitorowany, w którym znajdują się trzy apartamenty oraz dwa pokoje. Jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie 12 osób.

Apartamenty: 2 lub 3 osobowe z możliwością dostawki. W każdym pomieszczeniu jest łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, TV, internet bezprzewodowy (Wi-Fi).

Pokoje : 1 lub 2 osobowe z łazienką. Internet bezprzewodowy (Wi-Fi), TV.


Szanowni Państwo, Chcielibyśmy poinformować, że od 1 lipca „Apartamenty na Górnej” rozszerzają zakres świadczonych usług. Do swojej oferty dołączamy możliwość dokupienia zestawu śniadaniowego w formie bufetu szwedzkiego. Usługa będzie świadczona w restauracji „Nowa Europa” zaledwie 50 m od Naszego obiektu. Wszystkich Gości serdecznie zapraszamy do restauracji „Nowa Europa” gdzie codziennie unosi się zapach porannej herbaty i aromatycznej kawy. Zapewniamy codziennie świeże pieczywo, ucztę smakową przy deskach serów i wędlin. Amatorzy ciepłych posiłków również znajdą coś dla siebie. Śniadania serwowane są od poniedziałku do niedzieli od godziny 7:00 do 10:00 w cenie 14 zł od osoby.